Odnowienia subskrypcji i aktualizacje

Promocja 7%!

Tylko u nas można odnowić subskrypcje lub dokonać aktualizacji wszystkich zestawów kontrolek Telerik w cenie o 7% niższej niż cena oferowana przez producenta! Oferta ważna do odwołania.

Odnowienia subskrypcji

Odnowienie subskrypcji licencji Telerik pozwala na otrzymywanie uaktualnień i korzystanie z pomocy technicznej Telerik.

Z uwagi na fakt, że odnowienia subskrypcji licencji zakupionych kontrolek Telerik posiadają dwie różne ceny: niższą, gdy odnowienie subskrypcji następuje przed upływem 12 miesięcy od daty zakupu (Early Renewal), i wyższą, gdy odnowienie subskrypcji następuje po 12 miesiącach od daty zakupu (Late Renewal), każdorazowo konsultujemy koszt odnowienia z Producentem.

Uwaga: W wypadku gdy zakupiliście Państwo produkty Telerik bezpośrednio u Producenta, prosimy wziąć pod uwagę, że przedstawienie Państwu oferty na odnowienie subskrypcji może trwać do 3 dni roboczych, w związku z czym prosimy o nie czekanie do ostatniej chwili z odnowieniami.

Naszym Klientom przedstawiamy wiążącą ofertę odnowienia z odpowiednim wyprzedzeniem.

Oferta typu Late Renewal jest ważna przez 60 dni od daty przeterminowania subskrypcji. W wypadku nie wykupienia odnowienia subskrypcji w tym terminie, Klient może dokonać aktualizacji subskrypcji.

UWAGA: Aby przyspieszyć otrzymanie oferty bardzo prosimy o podanie w zapytaniu przesłanym pocztą elektroniczną unikalnego numeru klienta lub adresu email skojarzonego z kontem właściciela licencji w systemie Telerik.

Uaktualnienie licencji

Uaktualnienie licencji oprócz otrzymania najnowszej wersji kontrolek przedłuża subskrypcję o 12 miesięcy od daty zakupu. Koszt aktualizacji można sprawdzić logując się na konto w Systemie Obsługi Klienta Telerik lub wysyłając do nas zapytanie drogą elektroniczną.

Aby uzyskać informację i cennik tego produktu prosimy skontaktować się z naszym Działem Handlowym: tel. (22) 487-94-22, +48 608 044 941 lub sales@soft.ware.pl© 2000-2024 MS-G S.C.

soft.ware.pl jest własnością firmy MS-G